ویژه برنامه های شب یلدا در تلویزیون

آترو | ATRO

امروز دوشنبه 05 آبان 1399

کانال و گروه رسمي ما در تلگرام

http://www.uplooder.net

ابزار وبمستر

ساعت و تاريخ

ویژه برنامه های شب یلدا در تلویزیون

شب یلدا بلندترین شب سال است که از دیرباز مورد توجه اقوام ایرانی بوده است و هر سال در چنین شبی خانواده ها دور هم جمع میشوند و همان یک دقیقه بیشتر با هم بودن را جشن میگیرند.

تلویزیون هر سال به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه هایی را برای پخش درنظر میگیرد و امسال هم در روزهای نزدیک به شب یلدا تکلیف برنامه های ویژه این شب مشخص شد.

شبکه های مختلف سیما در شب یلدا با ویژه برنامه هایی مخصوص این شب مهمان خانه های مخاطبان میشوند و به همین منظور به معرفی برنامه های مختلف شب یلدا و مجری های آن می پردازیم.شبکه یک سیما چند سالی است که ویژه برنامه شب یلدا را به علی ضیا سپرده است و امسال قرار است دوشب ویژه‌ برنامه "فرمول یک" را برای شبکه یک آماده کند .


شبکه دو "روشن‌ترین شب" را سه شب روی آنتن خواهد برد؛ این برنامه به تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و مهدی بابایی از روز پنج‌شنبه 28 آذرماه پخش خودش را ویژه یلدای تلویزیون آغاز می‌کند. طبق شنیده ها قرار است ژیلا صادقی اجرای این برنامه را برعهده بگیرد.


  • شب آرام با اجرای رضا رشیدپور در شبکه سه
رضا رشیدپور که بعد از پایان برنامه حالا خورشید در تلویزیون کمرنگ شده است قرار است ویژه برنامه شب یلدای شبکه سه را با عنوان شب آرام اجرا کند و به مانند سال گذشته در طولانی ترین شب سال همراه مردم باشد؛ این برنامه روز های جمعه 29 آذر و شنبه 30 آذر از شبکه سه پخش خواهد شد.


  • یلدای ورزشی همراه با حمید گودرزی در شبکه پنج
شبکه پنج سال گذشته "شب‌نشین" را با اجرای حمید گودرزی به مدت سه شب روی آنتن برد و امسال دست به ابتکار جدیدی زده و برنامه‌ای ورزشی را به عنوان ویژه‌برنامه یلدایی‌اش انتخاب کرده است.


  •  بازگشت مهران مدیری به آنتن شبکه نسیم

ویژه برنامه شب یلدا در شبکه نسیم با اجرای مهران مدیری همراه خواهد بود و دورهمی مهمان خانه های مردم در این شب میشود.

طبق آخرین خبرها قرار است ویژه برنامه دورهمی به مناسبت شب یلدا با اجرای مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم برود و این بازگشتی برای برنامه دورهمی بعد از چندین ماه دوری از تلویزیون است.


انتهای پیام


http://www.uplooder.net/img/image/25/399ce32e3251452b9522c41a82a71900/output_Jqx62E.gif

ارسال نظرنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

کانال نظرسنجي